Kthehu lart

Forcat e NATO’s gjenden në kufi të Rusisë (Foto)

Forcat e NATO’s gjenden në kufi të Rusisë (Foto) GazetaExpress

Prej kohësh retorika agresive ndërmjet Rusisë dhe NATO’s është rritur dukshëm.

Gjithashtu janë shtuar edhe stërvitjet e shumta të trupave ushtarakë.

Këto foto janë bërë në shtetin e Estonisë, në kufi të Rusisë ku trupat e NATO’s po stërviten.


  Data: 17 Shkurt 2017 19:00
  Autori: GazetaExpress
  • Bllokohet kufiri më i madh në botë

   Bllokohet kufiri më i madh në botë 0

  Të tjera