Kthehu lart

Fillon mbledhja e Qeverisë, ja rendi i ditës (Foto)

GazetaExpress

Ka filluar mbledhja e Qeverisë së Kosovës.

Në këtë mbledhje janë kryeministri në detyrë Isa Mustafa, dhe ministrat Mimoza Ahmetaj, Hikmete Bajrami, Skender Hyseni, Arsim Bajrami, Hajredin Kuçi,  Enver Hoxha dhe Edita Tahiri.

Ky është rendi i ditës:

    Data: 17 Korrik 2017 09:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera