Kthehu lart

Fillon mbledhja e Qeverisë, ja rendi i ditës (Foto)

Fillon mbledhja e Qeverisë, ja rendi i ditës (Foto) GazetaExpress

Ka filluar mbledhja e Qeverisë së Kosovës.

Në këtë mbledhje janë kryeministri në detyrë Isa Mustafa, dhe ministrat Mimoza Ahmetaj, Hikmete Bajrami, Skender Hyseni, Arsim Bajrami, Hajredin Kuçi,  Enver Hoxha dhe Edita Tahiri.

Ky është rendi i ditës:

  Data: 17 Korrik 2017 09:49
  Autori: GazetaExpress
  • 340 mijë të vdekur nga lufta në Siri

   340 mijë të vdekur nga lufta në Siri 0

  Të tjera