Kthehu lart

Emisioni “Komiteti” – mysafir Nenad Rashiq (Video e plotë)

Emisioni “Komiteti” – mysafir Nenad Rashiq (Video e plotë) GazetaExpress E mërkurë, 11 Janar 2017 22:50

Në RTV Dukagjini u transmetua emisioni i radhës “Komiteti”, prodhim i Gazetës Express. I ftuar ishte Nenad Rashiq.

Rashiq në “Komiteti” – i drejtuar nga Berat Buzhala – ka folur për situatën brenda Listës Srpska, ndërtimin e murit në Veri dhe arrestimin e kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj për shkak të një urdhërarresti të Serbisë.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni më poshtë:

    Data: 11 Janar 2017 22:50
    Autori: GazetaExpress
    • Portugalia përfundon misionin në KFOR 0

    Të tjera