Kthehu lart

Emisioni Komiteti – mysafire Arbana Xharra (Video e plotë)

GazetaExpress

Në emisionin RTV Dukagjini u transmetua emisioni i radhës Komiteti. E ftuar ishte anëtarja e Partisë Demokratike, Arbana Xharra.

Ajo ka folur për herë të parë pas inkuadrimit në PDK dhe pas sulmit fizik ndaj saj. Xharra ka dhënë detaje rreth natës kur u sulmua.

Xharra ka përmendur disa nga miqtë e saj, për të cilët thotë se e kanë linçuar dhe për shkak të tyre, e plotë deklaratave të tjera kundër saj në rrjetet sociale, rezultoi edhe sulmi ndaj saj.

Anëtarja e PDK’së ka bërë të ditur nëse do të vazhdojë të marrë pjesë në fushatën zgjedhore përkrah kreut të partisë, Kadri Veseli, dhe nëse do të jetë në listën e deputetëve.

Emisionin e plotë mudnta ndiqni më poshtë:


"Komiteti Qendror" - Mysafir, Arbana Xharra

    Data: 18 Maj 2017 23:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera