Kthehu lart

Ambasadori amerikan sot viziton KQZ-në

Ambasadori amerikan sot viziton KQZ-në GazetaExpress

Ambasadori SHBA-ve në Kosovë, Greg Delawie, do të vizitojë sot Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Në njoftimin dërguar mediave nga ana e KQZ-së bëhet me dije se me këtë rast Delawie dhe kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, do të flasin para gazetarëve.

Kjo vizitë e Delawie ndërlidhet me zgjedhjet e parakohshme të cilat do të mbahen më 11 qershor.

Vizita, siç njofton KQZ-ja, do të bëhet nga ora 15:10.

  Data: 19 Maj 2017 08:29
  Autori: GazetaExpress
  • 340 mijë të vdekur nga lufta në Siri

   340 mijë të vdekur nga lufta në Siri 0

  Të tjera