Kthehu lart

Aktorja Monica Bellucci takon kryeministrin serb Aleksandër Vuçiq

Aktorja Monica Bellucci takon kryeministrin serb Aleksandër Vuçiq GazetaExpress

Monica Bellucci është takuar edhe me Kryetarin e Beogradit – Sinisha Mali.

Aktorja e famshme botërore Monica Bellucci sot në Beograd ka takuar edhe Aleksandër Vuçiq.

Ajo është pritur nga kryeministri serb dhe ka kaluar disa kohë duke biseduar me të. Ky e ka falënderuar aktoren për promovimin që ajo i ka bërë Serbisë nëpër botë.

Monica Bellucci është takuar edhe me Kryetarin e Beogradit – Sinisha Mali.

“Për mua është nderë që kam edhe fraza në gjuhën serbe në filmin e ri me Emir Kusturicën. Për mua ta njoh kulturën tuaj është kënaqësi” ka thënë ajo mes tjerash në takimin e saj me Vuçiq.

    Data: 25 Shkurt 2017 06:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera