Kthehu lart

Aksident në Skenderaj, tetë persona të lënduar

Aksident në Skenderaj, tetë persona të lënduar GazetaExpress

Tetë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti në Skenderaj

Aksidenti ka ndodhur në mes të dy veturave, ku si pasojë janë lënduar 8 personat, prej tyre pesë meshkuj dhe tri femra, përcjell Indeksonline.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor.

    Data: 08 Mars 2018 11:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera