Zyrtare: Gjatë kësaj jave Demarkacioni procedohet në Kuvend


12/07/2016

Informacioni është konfirmuar për RTK-në nga Sokol Havolli, këshilltar i kryeministrit Isa Mustafa.

Ndërkohë, dy subjektet politike opozitare, AAK dhe Nisma tashmë kanë konfirmuar pjesmmarrjen e tyre në seancën plenare kur pritet të jetë për diskutim çështja e demarkacionit me Malin e Zi.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart