Zbulohet vendndodhja e Erdogan


15/07/2016

Një ish-ministër ka zbuluar vendndodhjen e Erdogan. Ai thotë se presidenti turk ndodhet në një bazë detare dhe nga atje ka bërë paraqitjen live për Cnn Turk, transmeton Gazeta Express.

Sipas tij, baza detare është sekret shtetëror./GazetaExpress/

 

 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart