Veseli uron minatorët pas miratimit të ligjit


08/10/2016

Menjëherë pas miratimit të ligjit, Veseli ka qenë lideri i parë institucional që ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook për të uruar ligjin për Trepçën, shkruan lajmi.net.

“Trepça ishte, është dhe do të jetë e Kosovës. Urime! K.V”, ka shkruar Veseli.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart