Veseli: Debati për Demarkacionin do të mbahet në sallën alternative


15/07/2016

Pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit, Veseli ka bërë të ditur se debati mes Kuvendit, Qeverisë, Komisionit për demarkacion dhe ekspertëve, do të mbahet më 3 gusht, në sallën alternative në Kuvend, raporton lajmi.net.

“Siguroj qytetarët se sa i përket kufijve çdo vendim do të jetë në të mirë të tyre. Debati i cili do të mbahet në sallën alternative, fillon nga ora 10 dhe do të jetë i hapur për shoqërinë civile dhe për mediat” thotë Veseli.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart