Tërmeti në Prishtinë ishte i shkallës 2.9 (Foto)


11/09/2016

Lëkundjet ndodhën në mes të Serbisë-Kosovës dhe Maqedonisë, shkruan Express.

Në uebfaqen e cila regjistron tërmetet në të gjithë botën, shkruan se Prishtina u godit nga dy tërmete.

Para 40 minutash një tërmet i shkallës 5.3 kishte goditur zonën Çair, 5 kilometra larg Shkupit në Maqedoni. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart