Tërmeti i tretë godet Shkupin


11/09/2016

Ky tërmet i tretë për sot e ka pas epiqendrën 2 kilometra larg Haraçinës dhe ka pasur fuqi prej 2.1 shkallë të Rihterit.

Tërmeti i dytë ka qenë më i fuqishëm por ka qenë më thellë dhe ka shkaktuar dëme të mëdha dhe deri tani ka të lënduar.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart