Tërmet i fuqishëm në Shkup, banorët dalin në rrugë (Foto)


11/09/2016

Epiqendra e tërmetit ishte pesë kilometra nga qendra e qytetit, në rajonin e Shkupit në një thellësi prej dy kilometrash.

Tërmeti i fuqishëm ka shkaktuar panik dhe frikë tek qytetarët të cilët kanë lëshuar shtëpitë dhe banesat e tyre.

Tani për tani nuk ka vlerësime për dëme eventuale të mundshme, dhe as për ndonjë të lënduar.

load
load
load

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart