Populli turk e priti Erdoganin si hero (FOTO)


16/07/2016

Ata dolën në
rrugë për të festuar kthimin e presidentit dhe dështimin e grushtit të shtetit.

Erdogan u
shpreh se do të qëndrojë në Turqi dhe se të gjithë ata që ishin pjesë e këtij
grushti shteti do ta paguajnë shtrenjtë.

load
load
load
load

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart