Pas pak fillon seanca e Kuvendit, Mustafa mbërrin në sallë


07/10/2016

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, nënkryetari i Kuvendit, Xhavit Haliti, dhe deputetë kanë mbërritur në sallë. Projektligji i “Trepçës” kundërshtohet nga deputetët e Listës Serbe, ndërsa opozita ka disa vërejtje për këtë Projektligj.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart