Pamjet e lëvizjeve të Erdoganit gjatë puçit (VIDEO)


16/07/2016

Pati shumë raportime sikur ai ishte nisur drejt Gjermanisë për të kërkuar azil politik dhe i ishte refuzuar, por është një lajm i pakonfirmuar.

Në videon e mëposhtme shihen lëvizjet e avionit të tij.

Fillimisht për të mos hapur panik u tha se Erdogan ishte jashtë vendit me pushime, pasi kishte zëra sikur ai ishte arrestuar nga ushtria.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart