Vjedh celularë me vlerë 10 mijë euro në pak sekonda

Një grabitje e ndodhur më 18 janar 2018 në një dyqan në Rrugën e Durrësit në Tiranë është filmuar nga kamerat e sigurisë.

GazetaExpress

Grabitësi është filmuar qartë teksa me një kapuç në kokë lëviz nëpër dyqan dhe zbraz kanatet duke grabitur lap topë dhe celularë.

Dëmi i shkaktuar nga kjo vjedhje është përllogaritur të kapë vlerën e 10 mijë eurove.

Pamjet: Report

Të tjera

Lajmet e fundit