Kthehu lart

Vjedh celularë me vlerë 10 mijë euro në pak sekonda

Vjedh celularë me vlerë 10 mijë euro në pak sekonda GazetaExpress

Një grabitje e ndodhur më 18 janar 2018 në një dyqan në Rrugën e Durrësit në Tiranë është filmuar nga kamerat e sigurisë.

Grabitësi është filmuar qartë teksa me një kapuç në kokë lëviz nëpër dyqan dhe zbraz kanatet duke grabitur lap topë dhe celularë.

Dëmi i shkaktuar nga kjo vjedhje është përllogaritur të kapë vlerën e 10 mijë eurove.

Pamjet: Report

    Data: 08 Mars 2018 15:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera