Kthehu lart

Shikoni çfarë shfaqet në mes të ditës në Kukës (Foto)

Shikoni çfarë shfaqet në mes të ditës në Kukës (Foto) GazetaExpress E mërkurë, 11 Janar 2017 18:36

Në Kukës, reshjet e dëborës kanë qenë të shumta dhe shumë rrugë kalohen vetëm me zinxhirë.

Në këtë rreth verior është fotografuar edhe një ari, teksa ecën në rrugën e mbuluar nga bora.

    Data: 11 Janar 2017 18:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera