Kthehu lart

Sali Berisha uron 8 Marsin me një foto speciale krah bashkëshortes

Sali Berisha uron 8 Marsin me një foto speciale krah bashkëshortes GazetaExpress

​Ish Kryeministri Sali Berisha ka bërë një dedikim të veçantë në këtë 8 Mars. 

Në ditën ndërkombëtare të gruas Berisha ka shprehur mirënjohje  të thellë për të gjitha femrat shqiptare. Dhe në një urim të tillë nuk mund të mungonte dhe bashkëshortja e tij Liri Berisha.

Ish lideri i PD ka zgjedhur pikërisht një foto familjare që  reflekton dashuri për të uruar festën.

‘Gezuar festen e 8 Marsit!

Nenava, grave, motrave, vajzave shqiptare me respektin me te madh, mirenjohjen me te thelle ju urojme nga zemra gezuar 8 Marsin! Sb’ ka shkruar Berisha krah fotos me bashkëshorten e tij. /Gazeta Express/

    Data: 08 Mars 2018 10:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera