Kthehu lart

Reshjet e dendura të borës, "shpërthejnë" aksidentet radhazi në Tiranë-Durrës (Foto)

Reshjet e dendura të borës, "shpërthejnë" aksidentet radhazi në Tiranë-Durrës (Foto) GazetaExpress E mërkurë, 11 Janar 2017 21:34

Bëni kujdes nëse udhëtoni me makinë! Sapo njoftohemi për aksidente të shumta në autostradën Tiranë-Durrës si pasojë e rrëshkitjes nga dëbora.

Vërtet ky është një fenomen që ndodh rrallë për Tiranën dhe Durrësin por ju lutem bëni kujdes pasi mund ta pësoni rëndë. 

Deri tani nuk ka ende ndonjë konfirmim për të dëmtuar në njerëz. Fotot e mëposhtme janë shkrepur vetëm pak momente më parë

    Data: 11 Janar 2017 21:34
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera