Kthehu lart

Reshje të dendura bore në Tiranë dhe Durrës (Video)

Reshje të dendura bore në Tiranë dhe Durrës (Video) GazetaExpress E mërkurë, 11 Janar 2017 21:08

​Tirana dhe Durrësi janë përfshirë këtë mbrëmje nga reshje të dendura dëbore.

Qytetarët e shumtë nuk kanë hezituar që këtë moment ta filmonin dhe fotografonin nga celularët e tyre.

Kjo pasi, reshjet e dëborës në këto dy qytete, janë nnjë fenomen i rrallë, që nuk ndodh prej të paktën 30 vitesh.

Megjithatë reshjet e borës, kanë rinisur thuajse në të gjithë vendin, kjo si rezultat i temperaturave nën zero në Shqipëri.

Bore e dendur ne Tirane by gazetaexpress-shqiperi


    Data: 11 Janar 2017 21:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera