Kthehu lart

Rama thur “vargje” në kuvend për deputeten: Det o det i gjerë plot me ëndrra e përjetime

Rama thur “vargje” në kuvend për deputeten: Det o det i gjerë plot me ëndrra e përjetime GazetaExpress

Rama thur “vargje” në kuvend për deputeten: Det o det i gjerë plot me ëndrra e përjetime

Në seancën e kësaj të enjte në parlament nuk kanë munguar dhe thumbimet mes kundërshtarëve politik, por as edhe “poezië”.

Kështu, teksa fliste në kundërpërgjigje ndaj akuzave të opozitës në lidhje me të përmbyturit, kryeministri Edi Rama ka “thurur një poezi për deputeten demokrate Albana Vokshi.

Albana Vokshi ndërhyn nga vendi gjatë fjalës së Ramës


 Rama: Ja dhe kulla e vrojtimit, lëri kanalet ti, nuk të kemi për kanale ty, ty të kemi për det. ‘Det o det i gjerë plot me ëndrra e përjetime’, nuk te kemi për kanale ty/Gazeta Express

    Data: 14 Dhjetor 2017 14:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera