Ra nga ballkoni teksa hapte rrobat, kush është 28-vjeçarja që la pas djalin 1-vjeç

Një 28-vjeçare shqiptare ka humbur jetën ditën e djeshme në Itali, në La Spezia.

GazetaExpress

Nëna e një djali ka rënë nga kati i 4 i ndërtesës ku ajo jetonte, pas ka humbur ekuilibrin teksa po varte rrobat në ballkon.

Mediat italiane kanë bërë me dije se bëhet fjalë për Alma Ndoji, e cila ka qenë vetëm në momentin kur ka ndodhur ngjarja, duke bërë kështu që ngjarja të klasifikohej si aksident dhe jo si vetëvrasje.

Në fakt policia, në fillim dyshohej se mund të ishte edhe vetëvrasje, por pas hetimeve të para nga hetuesit, u duk qartë se ajo kishte rënë nga kati i 4 pasi kishe humbur ekuilibrin.

Burri i saj, i cili ishte në punë në momentin që ka ndodhur ngjarje, u njoftua nga policia për aksidentin e rëndë.

/GazetaExpress/

Të tjera

Lajmet e fundit