Njihuni me 365 zonjat e Bashkisë së Tiranës / FOTOT

Janë plot 365 zonja.

GazetaExpress

Ky është numri i punonjëseve në Bashkinë e Tiranës. Kryebashkiaku Erion Veliaj i ka uruar 8 Marsin, ditën e grave të gjitha zonjave me të cilat ai bashkëpunon në drejtimin e bashkisë së Tiranës.

“Pas një qyteti të mirë, qëndrojnë gra të zonja. Njihuni me 365 zonjat e bashkisë të cilat i shërbejnë qytetit 365 ditët e vitit. Ju jam përulësisht mirënjohës! Faleminderi”, shkruan Veliaj në Facebook, teksa ka postuar fotot e të 365 grave dhe vajzave që punojnë në bashki dhe në institucionet në varësi

FOTOT

/Express

Të tjera

Lajmet e fundit