I shtrirë në mes të rrugës i gjakosur, PAMJE nga aksidenti në Shkodër

Një mjet i improvizuar triçikël në tentativë për të parakaluar një tjetër triçikel në Urën e re të Bunës ka humbur kontrollin e për pasojë është përplasur fillimisht për bordurën e më pas edhe me një autoveturë.

GazetaExpress

Si pasojë e kësaj përplasje ka mbetur i dëmtuar rëndë drejtuesi i mjetit triçikël identiteti i të cilit nuk dihet.

Ai u transportua në spitalin e Shkodrës.  Policia ka nisur hetimin rreth këtij aksidenti.

Drejtuesi i triçiklit është pjestar i komunitetit rom dhe mjetin e përdorte për të grumbulluar skrap


Të tjera

Lajmet e fundit