Grabitje me armë në Korçë

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në periferi të qytetit të Korçës.

GazetaExpress

Siç raportohet, persona të maskuar dhe të armatosur pasi kanë dhunuar pasagjerët, u kanë marrë makinën dhe janë larguar.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ku kanë nisur punën për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Deri tani, nuk dihet identiteti i të grabiturve.

/GazetaExpress/

Të tjera

Lajmet e fundit