Kthehu lart

Grabitje me armë në Korçë

Grabitje me armë në Korçë GazetaExpress

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në periferi të qytetit të Korçës.

Siç raportohet, persona të maskuar dhe të armatosur pasi kanë dhunuar pasagjerët, u kanë marrë makinën dhe janë larguar.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ku kanë nisur punën për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Deri tani, nuk dihet identiteti i të grabiturve.

/GazetaExpress/

    Data: 07 Mars 2018 22:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera