Kthehu lart

Gjendet i mbytur 65-vjeçari me depresion

Gjendet i mbytur 65-vjeçari me depresion GazetaExpress

Një burrë është gjetur i mbytur në rezervuarin e fshatit Bletas (Bratomirë).

G.M, rreth 65 vjeç, banues në Podgorie-Maliq vuante nga depresioni,

Nga të dhënat e para dhe këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Nga deklarimet e marra familjarëve, rezulton se më datë 13 janar 65-vjeçari ishte larguar nga banesa në mbrëmje, pa lënë informacion mbi vendndodhjen e tij.

Grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e vdekjes dhe për të zbardhur rrethanat e ngjarjes. 

/Gazeta Express

    Data: 14 Janar 2018 12:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera