Kthehu lart

Edhe Tirana zbardhet nga bora (Video)

Edhe Tirana zbardhet nga bora (Video) GazetaExpress E mërkurë, 11 Janar 2017 18:07

Ditët e ftohta të dimrit kanë sjellë reshje borë edhe në zona ku prej vitesh nuk kishte ndodhur një gjë e tillë.

Pas Durrësit dhe Sarandës edhe në Tiranë bien flokët e para të borës.

video-1484153238 by gazetaexpress-shqiperi

    Data: 11 Janar 2017 18:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera