Kthehu lart

Dita e Mësuesit, Presidenti Meta: Nderim të madh të veprës suaj të ndritur

Dita e Mësuesit, Presidenti Meta: Nderim të madh të veprës suaj të ndritur GazetaExpress

Sot kremtohet 7 marsi apo siç njihet dita e Mësuesit.

Kreu i Shtetit Ilir Meta bën një dedikim dhe një falenderim për punën dhe veprën e palodhur të arsimtarëve.

“Sot në Ditën e Mësuesit, dua t'ju uroj nga zemra të gjithë mësuesve, pedagogëve dhe profesorëve shqiptarë:

Gëzuar 7 Marsin, ditën e nderimit të madh të veprës suaj të ndritur. Mirënjohja, dashuria e respekti do të shoqërojnë përjetësisht punën dhe misionin tuaj fisnik”, shkruan Meta./Gazeta Express

    Data: 07 Mars 2018 09:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera