Kthehu lart

Bllokohet dogana që lidh Shqipërinë me Maqedoninë

Bllokohet dogana që lidh Shqipërinë me Maqedoninë GazetaExpress

Rrëshqitja e një masivi të madh dherash bllokoi doganën e Trebishtit, e cila është një urë lidhëse mes Shqipërinë dhe Maqedonisë.

Rrëshqitja ka ndodhur në pjesën e territorit shqiptar dhe sipas raportimeve rruga është bllokuar në dy krahët.

Rruga ka rrëshqitur në rreth 30 m gjatësi.

Autoritetet rrugore po vijojnë punën për hapjen e rrugës.

    Data: 07 Mars 2018 09:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera