Kthehu lart

Berisha denoncon sërish: Fatmir Xhafaj pushon në plazhin privat të një trafikanti

Berisha denoncon sërish: Fatmir Xhafaj pushon në plazhin privat të një trafikanti GazetaExpress

Ish- kryeministri Sali Berisha në denoncimin e tij të radhës i rikthehet ish- ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Berisha shkruan se ish- ministri pushon dhe lëviz me skafin e një trafikanti në Vlorë

Statusi

Xhafa i droges pushon ne plazhin privat te Ervin Tushaj, drekon dhe shetit me skafin e ketij trafikanti? sb

"16/07/2017 Pershendetje! doja te beja nje denoncim per rastin e ndodhur ne vlore per sasin prej 30 ti elata te droges se sekuestruar e cila ishte e klanit te Gon Xhefes .

Njeri nga vllezrit e ketij trafiku Ervin tushaj eshte pronari i plazhit V... ne vlore. aty ish ministri Fatmir xhafaj pushonte dhe drekonte i shoqeruar nga vllezerit tushaj dhe nga i vllai i tije Goni xhafaj dhe te gjithe sebashku benin xhiro me skafin e ervin tushaj ne vlore dhe karabrun"

    Data: 16 Korrik 2017 20:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera