Kthehu lart

Bashkëpunuan me trafikantët e drogës, procedohen penalisht 11 policë në Vlorë

Bashkëpunuan me trafikantët e drogës, procedohen penalisht 11 policë në Vlorë GazetaExpress

11 policë do komisariatit të Vlorë janë në procedim penal pasi akuzohen se me veprimet dhe mos veprimet e tyre kanë lejuar kultivimin e kanabisit.

Sipas drejtorit të policisë së Vlorës, Gentian Shehaj, tre nga policët janë përjashtuar.

Këto deklarata u bënë pas punës së Task Forcës antikanabis. 

Kujtojmë që vitin e fundit Vlora ka qenë një nga zonat me problematike për sa i përket kultivimit të kanabisit./Gazeta Express

    Data: 06 Mars 2018 14:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera