Kthehu lart

Basha surprizon për 7 marsin, uron mësuesit përmes nënës së tij

Basha surprizon për 7 marsin, uron mësuesit përmes nënës së tij GazetaExpress

Kreu i PD-së, Lulzim Basha bëri një urim special për ditën e mësuesve.

Basha i shkroi në shtëpi nënës së tij, e cila siç e zbulon ai vetë ka shërbyer për 30 vite si arsimtare.

“Bashkë me nënën time që shërbeu 30 vjet si arsimtare i uroj të gjithë mësueset dhe mësuesit anekënd Shqipërisë, Gëzuar 7 Marsin!”, shkruan Basha./Gazeta Express

    Data: 07 Mars 2018 13:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera