Kthehu lart

Avokati jep tjetër version: Ja për kë ishin 863 mijë eurot e Orest Sotës

Avokati jep tjetër version: Ja për kë ishin 863 mijë eurot e Orest Sotës GazetaExpress

Avokati i Orest Sotës, Fatmir Braka, i ftuar në studion e “Opinion” ka treguar rrëfyer se paratë e gjendura në makinë do të përdoreshin për nënën e tij të sëmurë.

Ai ka nxjerrë sot një tjetër teori për këto para, pasi u shpreh se do të përdoreshin për operacionin e nënës së sëmurë.

“Unë ndoshta nuk jam i autorizuar për ta thënë këtë, por Lefter Sota ka një grua të sëmurë, dhe paratë do të përdoreshin për një operacion shumë të veçantë të sajin.” – u shpreh ai.
 

    Data: 20 Nentor 2017 22:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera