Kthehu lart

Aksident i rëndë në Shkodër

Aksident i rëndë në Shkodër GazetaExpress

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak orë më parë në aksin rrugor Shkodër- Lezhë.

Dy makina janë përplasur dhe për pasojë njëri prej drejtuesve ka mbetur i plagosur rëndë

Jan aksidentuar shtetasit me inicialet A.J, 42 vjeç, drejtues i një mjeti të tipit Fiat dhe shtetasi me inicialet Gj.L, drejtues i një makine të tipit Benz.

I plagosur rëndë ka mbetur drejtuesi i mjetit Fiat, i cili aktualisht ndodhet në spitalin e Shkodrës./Gazeta Express

    Data: 06 Mars 2018 15:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera