Aksident i rëndë në aksin Tiranë – Durrës, gruaja e shtrirë në rrugë kërkon ndihmë

Një automjet ka dalë nga rruga në aksin Durrës-Tiranë, në zonën e Kasharit.

GazetaExpress

Si pasojë e lagështisë në rrugë, shoferi ka humbur drejtimin e mjetit dhe është përplasur me bordurën. Nga përplasja janë shkaktuar dëme në automjet.

Gjithashtu, bazuar në raportimin e qytetarit, tre persona janë plagosur, ndërsa vetëm zonja me bluzë të kuqe ka mundur të dalë jashtë makinës. Fillimisht ajo është shtrirë në bar dhe ka nisur të bërtasë për ndihmë.

Edhe pse kanë kaluar disa minuta nga momenti i aksidentit, ende askush nuk ka mbërritur për t'i dhënë ndihmën e parë të lënduarve.

Fotot: Jeta osh qef

Të tjera

Lajmet e fundit