Kthehu lart

Shtetasi amerikan ka sulmuar fizikisht policin maqedonas

Shtetasi amerikan ka sulmuar fizikisht policin maqedonas GazetaExpress

Një nëpunës policorë është sulmuar fizikisht dje pasdite nga O.S.A (54) nga SHBA-ja në sallën e Prokurorisë Publike Themelore – Shkup.

Ministria e Punëve të Brendshme informon se shtetasi amerikan e ka sulmuar policin pas një debati të shkurtër verbal.

Sulmuesi është arrestuar nga policia dhe mbajtur në Stacionin Policorë Qendër për procedurë të mëtejme./Gazeta Express/

    Data: 08 Mars 2018 12:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera