Kthehu lart

Plani 3-6-9 sot prezantohet para ambasadorëve

Plani 3-6-9 sot prezantohet para ambasadorëve GazetaExpress

Para ambasadorëve të vendeve-anëtare të Bashkimit Evropian sot do të prezantohet implementimi i Planit 3-6-9 nga përfaqësues të Qeverisë.

Zëvendës kryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, ministrja e Mbrojtjes Radmila Shekerinska, ministri i Punëve të Brendshme Oliveri Spasovski, ministri i Drejtësisë Bilen Saliji dhe ministri i Shoqërisë Infromatike dhe Administratës Damjan Mançevski do të prezantojnë rrjedhën e reformave para amasadorëve të vendeve-anëtare të Bashkimit Evropian./Gazeta Express/

    Data: 07 Mars 2018 11:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera