Kthehu lart

Plaçkitje në një lokal në Shkup

Plaçkitje në një lokal në Shkup GazetaExpress

Një person i panjohur ka kryer vjedhje të rëndë pardje në një shitore të teknikës së bardhë në rr. “Tale Hristov” në Shkup.

MPB informon se vjedhjen në polici e ka paraqitur A.H. (28) bga Shkupi. Kryesi i vjedhjes ka thyer xhamin e derës hyrëse dhe ka marrë dy televizorë dhe një laptop, pas çka ka ikur në drejtim të panjohur.

Po ndërmerren masa për gjetjen e kryesit dhe për ndriçimin e plotë të rastit./Gazeta Express/

    Data: 07 Mars 2018 12:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera