Kthehu lart

Maturantja nga Shkupi vdes në orën e historisë

Maturantja nga Shkupi vdes në orën e historisë GazetaExpress E premte, 17 Shkurt 2017 14:02

Tetëmbëdhjetë vjeçarja nga Shkupi, nxënëse e gjimnazit "Zdravko Cvetkovski" vdiq dje në shkollë, në orën e historisë, njofton Ministria e Punëve të Brendshme.

Sipas buletinit të policisë, A.A në një moment i përkeqësohet shëndeti dhe bie nga ulësja në klasë.
Profesorët janë munduar që ta zgjojnë por nuk kanë pasur sukses, pastaj ajo  me autoambulancë është transferuar në klinikat e Shkupit, ku mjekët kanë konstatuar vdekjen e saj./Gazeta Express/

    Data: 17 Shkurt 2017 14:02
    Autori: GazetaExpress
    • Ja çka u tha Gruevski diplomatëve 0

    Të tjera