Kthehu lart

Komisioni Antikorrupsion, dorëhiqen edhe Halili dhe Aliu

Komisioni Antikorrupsion, dorëhiqen edhe Halili dhe Aliu GazetaExpress

Pas Zhaklina Damçevskës edhe Sejdi Halili dhe Farie Aliu, kanë dorëzuar dorëheqjet e tyre deri tek Antikorrupsioni.

Opinioni pret që të dorëhiqen edhe anëtarët e tjerë të Komisionit, Suzana Taskova- Axhikotarova dhe Najdo Spasevski, transmeton Medial.mk.

Zëdhënësi i Qeverisë Mile Boshnjakovski përshëndeti aktin e tillë, duke thënë se pritet të përfundojë i gjithë procesi i dorëheqjeve që të shihet më pastaj me emërimet e reja./Gazeta Express/

    Data: 07 Mars 2018 15:02
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera