Kthehu lart

Ish-prokurori i përgjithshëm Zvërlvski tani e kalon kohën në kazino?!(FOTO)

Ish-prokurori i përgjithshëm Zvërlvski tani e kalon kohën në kazino?!(FOTO) GazetaExpress

Ish prokurori i përgjithshëm i Republikës së Maqedonisë, Marko Zvrlevski është kapur në flagrancë duke luajtur në kazino në Kisela Vodë të Shkupit.

Fotoja është shpërndarë në rrjetet sociale.

“Mund ta paramendoni profesionalizmin e ndokujt qe kohen e lire e kalon neper kazino”, thuhet në komenet e publikuara nga portali Realiteti.

Ish-prokurori u shkarkua disa muaj më parë, pas dyshimeve të tij me politikën dhe pushtetin e kaluar, ndërsa ai ishte protagonistë i disa biseda të përgjuara që u publikuan dy vite më parë.

i

    Data: 07 Mars 2018 21:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera