Nëna nga Prishtina braktis pesë fëmijët në natën e Fitër Bajramit


15/06/2018

Policia njofton përmes raportit 24-orësh se është arrestuar e dyshuara femër K-Rome pasi që e njëjta dyshohet se ka keqtrajtuar dhe braktisur fëmijët e saj viktimat tri femra dhe dy meshkuj K-Romë nga mosha 10 vjeçare deri në 1 vjet, transmeton Express.

Me vendim të prokurorit publik e dyshuara është liruar ne procedurë te rregullt”, thuhet në raport të policisë.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart