Në Prizren festohet dështimi i puçit (Video)


16/07/2016

 Atje tashme sheshi I këtij qyteti është mbushur me njerëz që po mbajnë në duar flamuj të Turqisë.

Gazeta Express ka siguruar disa foto dhe video ku tregojnë se festën që është duke mbretëruar atje. 

Kujtojmë që Recep Erdogan ka vizituar qytetin e Prizrenit dhe ka shumë mbështetës aty.

Festa të tilla për dështimin e grusht shtetit përveç në Turqi, ka pasur edhe nga qytetarët shqiptarë të Maqedonisë./GazetaExpress/

load
load
load


Prizreni feston deshtimin e pucit by GazetaExpress

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart