Këto vende të botës e mbështesin Erdoganin, e dënojnë tentimin për grushtet


16/07/2016

Këto janë vendet që publikisht e kanë mbështetur Erdoganin, dhe e kanë dënuar tentimin për grushtet:

ShBA

Britania e Madhe

BE

NATO

Spanja

Opozita siriane

Hamasi

Katari

Irani

Pakistani

Afganistani

Azerbaixhani

/Gazeta Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart