I vrari në Pejë është Brahim Neziri nga Zahaqi (FOTO)


24/02/2017

56-vjeçari ishte baba i dy djemve, njëri prej tyre është i plagosur. Mirëpo, gjendja shëndetësore e djalit të plagosur (27-vjeçar) është stabile, kanë bërë të ditur zyrtarët e Spitalit të Pejës.

Express ka qëndruar te shtëpia e viktimës në fshatin Zahaq, por vëllai i viktimës nuk ka pranuar të flasë.

Viktima bashkë me djemtë e tij kanë një punëtori të dyerve dhe dritareve në fshatin Zahaq.

Ndërkohë, Policia po merret me rastin, ende nuk dihen motivet e kësaj vrasjeje.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart